Katrina Kaif (کاترینا کایف)
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Katrina Kaif (کاترینا کایف)

اولین سایت فارسی کاترینا کایف

ورودی سایتالرئيسيةوبلاگمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

معرفي اعضاي سايت

+4
Tania
bafrinm
mylovesallu
Salmanmm
8 مشترك
نويسندهپيام
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

تعداد پستها : 1404
Registration date : 2009-01-30

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالجمعة يناير 30, 2009 7:08 pm

اینجا لطفا خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر با هم آشنا بشیم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://salmanmm.blogspot.com/
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: مرضیه و منصوره   معرفي اعضاي سايت Emptyالجمعة يناير 30, 2009 7:32 pm

سلام
ما دو تا خواهریم مرضیه (متولد 1366) و منصوره (متولد 1369) ما در اصل وقتی سلمان خان رو دیدیم با بالیوود آشنا شدیم و در واقع ما اول از همه عاشق سلمان شدیم و بعد از اون عاشق کاترینا و آمریتا و آیشا و .... در اصل سلمان باعث آشنایی ما با کاترینا بود.
توی سال 2004 چند وقت بود که همش سلمان رو به این دختر و اون دختر وصل میکردن و از اون دخترها هم خیلی بدمون میومد تا اینکه یه روز گفتن "دوست دختر جدید سلمان کاترینا کیف" ما هم که برای اولین بار بود اسم کاترینا رو میشنیدیم کنجکاو شدیم ببینیم که این دیگه کیه که دوباره سلمان رو بهش وصل کردن وقتی عکسهاش رو دیدیم اصلا ازش خوشمون نیومد چون هم زشت بود و هم جلف و رفیتم بیشتر درباره اش بدونیم فهمیدیم که یه مدل هندی انگلیسیه که یه فیلم هم به نام بووم داره چشمتون روز بد نبینه وقتی عکسهای بووم رو دیدیم دیگه حالمون ازش داشت بهم میخورد چند وقت گذشت و ما هی میگفتیم که این کیه دیگه میگن دوست سلمانه و میخواد باهاش فیلم بازی کنه و.... تا اینکه فیلم مین پیار کیون کیا اومد و ما هی تبلیغاتش رو میدیم و میگفتیم اه... اه... اه.. آخر سر این کاترینا با سلمان بازی کرد فقط دوست داشتیم این فیلم رو ببینیم تا بفهمیم که چه دسته گلی توی فیلم به آب داده. بلآخره بعد از انتظار طولانی فیلم فیلم مین پیار کیون کیا رو دیدیم و چیزی که اصلا فکرش رو نمیکردیم اتفاق افتاد کاترینا خیلی قشنگ و عالی نقش یه دختر لوس رو بازی کرده بود و خیلی زیبا تر از قبل شده بود و اون چهره ی منفوری که ازش توی ذهنمون ساخته بودیم به یه چهره ی معمولی تبدیل شد. وقتی همکو دیوانه کرگیا رو دیدیم گفتیم وای توی این فیلم چه عالی بازی کرده و همکو دیوانه یکی از فیلمهای مورد علاقه مون شد و این باعث شد که فیلم های آینده ی کاترینا رو دنبال کنیم و وقتی توی برنامه ی کی بی سی 3 دیدیمش اونجا بود که گفتیم به به چه دختر آروم و سنگینی (منظورمون سنگین وزن نیست ها :D ) این بود که از شخصیت خودش هم خوشمون اومد و وقتی تو یکی از مصاحبه ها خوندیم که گفته "من پشیمونم که توی بوووم بازی کردم آخه من اون موقع فرهنگ و مردم هند رو نمیشناختم" دیگه کلی باهاش حال کردیم و این بود که کاترینا یکی از بازیگرای مورد علاقه مون شد.
و الان بازیگرای مورد علاقه مون بجز سلمان و کاترینا ، آمریتا رائو-آیشا تاکیا-عامر خان-ایمران خان-آفتاب شیوداسانی-آسین ثوتومکال-جنلیا دی سوزا هستن.
mylovesallu
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد

تعداد پستها : 16
Registration date : 2009-02-02

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالإثنين فبراير 02, 2009 3:44 pm

سلام به دوستای گل و نازنین خودم
واقعاً فروم جالبیه آدم توش که میاد دیگه نمیخواد در بیاد بیرون...هر گوشه اش عکس کاتریناست خیلی ناز شده...
خب حالا خودم رو معرفی کنم
مهدیه(تو بلاگفا به مهدیس منو میشناسن).متولد 1369/5/12.دانشجوی رشته ی کامپیوتر.دلداده و دلباخته ی سلمان...دیوونه ی نت و پی 30.در کل بالیوود رو دوست دارم و بیشتر از هر فیلمی علاقه مند به دیدن فیلم های هندی هستم.
من آیش و سلمان رو خیلی با هم دوست داشتم به خاطر علاقه ی خیلی زیاد سلمان به آیش منم دوسش داشتم.بعد از جداییشون از هم من خیلی غصه خوردم.شاید اگه خیلی آروم میبود این جدایی من اینقدر از آیش بدم نمیومد.به خاطر مسائلی که ویوک واسه سلمان درست کرد برام تبدیل شد به یه شخصیت منفور ابدی ...اون زمان سلمان در بدترین شرایط ممکن تو زندگیش قرار داشت کسی که بهش کمک کرد تا راحت تر بتونه گذشته رو فراموش که نه بی تفاوت تر بشه کاترینا بود شاید قبول کاترینا به جای آیش به عنوان عشق سلمان برای من قابل درک نبود ولی با دیدن زی 2007 و اجرای دوتاییشون و بغل کردن ِ سلمان واقعا از نفرتم بهش کم شد یعنی تقریبا خوشم اومد از طرفی وقتی کاترینا برای پرده برداری مجسمه ی سلمان در مادام توساد نرفت میخواستم برم سرش رو از تنش جدا کنم(اسمایل ها رو پیدا نمیکنم).
در کل کاترینا با طرز برخورد هاش نم نم تو دلم جا کرد و الان هم چون دوست ِ عزیز ِ دلمه از اون نظر هم دوسش دارم به امید ابدی بودن این دوستی
در آخر بازم تاسیس فروم خوشگل کتی جون رو تبریک میگم به دوستای گلم...
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالإثنين فبراير 02, 2009 5:03 pm

سلام مهدیه جون به فروم کت خوش اومدی ❤ ❤ اینجا متعلق به توست
از تعریفت خیلی ممنون لطف داری :oops: :oops:
bafrinm
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد

تعداد پستها : 3
Registration date : 2009-02-03

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: moarefi   معرفي اعضاي سايت Emptyالثلاثاء فبراير 03, 2009 10:23 am

Ba arze salam khedmat hameye tarafdaraye katrina kaif man mahsa hastam katrina kaif ro khili dost daram asheqhe filima unam بغل3
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالثلاثاء فبراير 03, 2009 10:50 am

bafrinm نوشته است:
Ba arze salam khedmat hameye tarafdaraye katrina kaif man mahsa hastam katrina kaif ro khili dost daram asheqhe filima unam بغل3

سلام مهسا جون خوش اومدی بغل3 خوشحالیم که تو هم کاترینا رو دوست داری لالالا امیدواریم توی این سایت با هم لحظات خوبی رو داشته باشیم. بغل3
Tania
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد
Tania

تعداد پستها : 21
Registration date : 2009-02-12

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالخميس فبراير 19, 2009 10:02 pm

سلاممممم به دختران گل روي زمين..
عشق وااااو من شوكه شدم.. باورم نميشه.. شماها ديگه آخر هرچي هنريد.. طرهاتون عالي شده حرف نداره.. واقعا دستتون درد نكنه..
شاد عزيزانم خيلي خوشحال شدم كه براي كاترينا هم فروم زديد.. واقعا براي اين دختر جيگر لازم بود.. من كه همه جوره عاشقشم.. خيلي جيگره هم تو قيافه هم تو بازي هم تو انتخاب دوست پسر.. فداي دوتاشون بشم(سلمان و كاترينا).. من اويل زياد كاترينا رو دوست نداشتم.. نميدونم چرا.. ولي چند ماهي ميشه بد جوري به دلم نشسته.. مخصوصا بعد فيلم يوراج.. آخ خدا جونم چه عسلي شده بود تو فيلم..
خب حالا يه كم معرفي از خودم.. من تانيا كلاس دوم نظري رشته ي پزشكي ديوونه ي سلمان هستم..
تو بازيگراي زن باليوود اول راني بعد پريتي و بعد كاترينا رو خيليييي دوست دارم..
نزديك 17 شسالمه.. يعني فروردين ميرم 17 ديگه.. تو آمريكا زندگي ميكنم.. حدود دوسالي ميشه..
از 11 سالگي هم عاشق باليوود و سلمان شدم..
تو بازيگراي باليوود از سه نفر بدم مياد.. 1) آيشواريا 2) ويوك اوبري 3) شاهرخ خان
ممنون مرضيه و منصوره ي عزيزممم بابت زحمتهاتون.. ديگه ميتونم راحت خبرهاي كاترينا رو بخونم.. دوستتون دارمممم يه عالمههه خيلي گليددد عزيزانممممم.

Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالجمعة فبراير 20, 2009 6:06 am

Tania نوشته است:

عشق وااااو من شوكه شدم.. باورم نميشه.. شماها ديگه آخر هرچي هنريد.. طرهاتون عالي شده حرف نداره.. واقعا دستتون درد نكنه..
شاد عزيزانم خيلي خوشحال شدم كه براي كاترينا هم فروم زديد.. واقعا براي اين دختر جيگر لازم بود.. من كه همه جوره عاشقشم.. خيلي جيگره هم تو قيافه هم تو بازي هم تو انتخاب دوست پسر.. فداي دوتاشون بشم(سلمان و كاترينا).. من اويل زياد كاترينا رو دوست نداشتم.. نميدونم چرا.. ولي چند ماهي ميشه بد جوري به دلم نشسته.. مخصوصا بعد فيلم يوراج.. آخ خدا جونم چه عسلي شده بود تو فيلم..
خب حالا يه كم معرفي از خودم.. من تانيا كلاس دوم نظري رشته ي پزشكي ديوونه ي سلمان هستم..
نزديك 17 شسالمه.. يعني فروردين ميرم 17 ديگه.. تو آمريكا زندگي ميكنم.. حدود دوسالي ميشه..
ممنون مرضيه و منصوره ي عزيزممم بابت زحمتهاتون.. ديگه ميتونم راحت خبرهاي كاترينا رو بخونم.. دوستتون دارمممم يه عالمههه خيلي گليددد عزيزانممممم.

سلام تانیا جون به فروم کاترینا خوش اومدی امیدواریم اینجا باهم بهمون خوش بگذره. iut76 iut76 ما هم از اونهایی که گفتی به اضافه ی دوتا از قدیمیا یعنی رکا و آمیتاب خوشمون نمیاد. u76jh98 u76jh98 ما هم دوســـــــــــــــــــــــــــــــــــتت داریم یــــــــــــــــــــــــــــــه عالمه عشق عشق kat4 kat4 kat4
payal
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد
payal

تعداد پستها : 7
Registration date : 2009-02-20

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: payal   معرفي اعضاي سايت Emptyالجمعة فبراير 20, 2009 12:52 pm

salaam bacheh ha bebakhshid fingilish minevisam vazeh computeram daaghuneh ! hamin tor vazeh internete bandar abbas ! bezoor toonestam ozv sham va baayad bebakhshid ke dir kardam !
man aaashegheh katam !
reesbiu شاد تشکر عشق kat2 kat1 kat3 kat5 kat4
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالجمعة فبراير 20, 2009 1:21 pm

payal نوشته است:
salaam bacheh ha bebakhshid fingilish minevisam vazeh computeram daaghuneh ! hamin tor vazeh internete bandar abbas ! bezoor toonestam ozv sham va baayad bebakhshid ke dir kardam !
man aaashegheh katam !
reesbiu شاد تشکر عشق kat2 kat1 kat3 kat5 kat4

سلام پایل جون واه واه خیــــــــــــــــلی خوشحالیم که اینجا اومدی مشکلی نیست عزیز که فینگلیش بنویسی انشاالله هر چی زودتر مشکلات کامپیوترت حل بشه، اینترنت ما هم سرعتش خیلی پایینه. عصبانی عصبانی زدن زدن
maral
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد
maral

تعداد پستها : 1
Registration date : 2009-03-03

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالأربعاء مارس 04, 2009 7:49 am

سلام به همه ی طرفدارهای گل کت. reesbiu

اینم از معرفی من:

ااسمم مارال هست. wy3w3

16سالمه.خواهر و برادر ندارم. 8y75rt

سال دوم دبیرستان و رشته ی ریاضی فیزیک هستم و به درس های زبان و ریاضی و ادبیات و شیمی به شدت

علاقه مندم. ubnfdl

خودم شعر مینویسم و چند دفتر شعر دارم. mjhk.l

عاشق سینمای بالیوود و بازیگرهاش هستم. fth

خصوصا رانی ،پریتی و سلمان. y8t7e545

اما بازیگرهایی چون پریانکا،هرتیک،اجی،کاجول،ش اهید،سونام،کاترینا،ابهیشک ،ارجون،ماهیما و ... رو هم

دوست دارم. عشق

عاشق فیلم های بالیوودی هستم.اعم از:

بلک-چوری چوری-بابل-هر دیل جو پیار کرگیا-هلو مای فرند-دیل نه جیسه اپناکها-تارا رام پام-تودا پیار تودا مجیک-

کیونکی-تره نام-موجسه دوستی کروگی-یومی اور هوم-کوچ کوچ هوتاهه-فشن و . . . y8t7e545

تعداد محدودی از بازیگرهای هالیوودی رو هم دوست دارم.از جمله:

هیلاری داف-جسیکا البا-نیکول کیدمن-نیکلاس کیج-متیو فاکس-اوانلین لیلی.فکر کنم همینا باشن. y8t7e545

برخلاف خیلی ها به طرز وحشتناکی از انجلینا و براد پیت متنفرم.البته خودم هم نمیدونم چرا؟!داشی

چهار ترم دیگه دیپلم زبان میگیرم.تشکر

عاشق طرفدارهای گل رانی و پریتی و سلمان و کلا بالیوود هستم .خصوصا:

مینا(مینا خان)-تانیا-مهدیه-مریم-زلیخا-سیما-صبا-افتاب-لیلا(ساحارا)-طنین-بهجت-ندا-مایسا-سحر-معصومه-

ساناز-غزل-رویا-نازی-تینا-راضیه-سارا(سارا خان)-انابل-ایدا و اناهیتا -پایل و . . .y8t7e545

ببخشید اگر اسم کسی رو ننوشتم.واقعا انقدر بچه های گل سایت و بلاگفا زیادن قاطی کردم. خوشحال

اینم وبمه: iut76

www.ganjineie-bolly2009.blogfa.com
http://www.ganjineie-bolly2009.blogfa.com
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالأربعاء مارس 04, 2009 9:29 am

سلام مارال جون به سایت طرفدارای کاترینا خوش اومدی
امیدواریم اینجا باهم لحظات خیلی خوبی رو داشته باشیم
وبلاگت رو ما تا به حال ندیده بودیم ، وبلاگ قشنگی داری fth fth
baby
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد
baby

تعداد پستها : 2
Registration date : 2009-12-03

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالخميس ديسمبر 03, 2009 7:49 am

Salmanmm نوشته است:
Tania نوشته است:

سلام تانیا جون به فروم کاترینا خوش اومدی امیدواریم اینجا باهم بهمون خوش بگذره. iut76 iut76 ما هم از اونهایی که گفتی به اضافه ی دوتا از قدیمیا یعنی رکا و آمیتاب خوشمون نمیاد. u76jh98 u76jh98 ما هم دوســـــــــــــــــــــــــــــــــــتت داریم یــــــــــــــــــــــــــــــه عالمه عشق عشق kat4 kat4 kat4

سلام
مرضیه ومنصوره عزیزم من هم با شما خوشگلاو تانیای زیبا موافقم بعلاوه عامرخان عصبانی

راستی ببخشید خودمو معرفی نکردم ؛ من خاطره هستم 16 ساله از مشهد reesbiu

خیلی خوشحالم که با شما عزیزان آشنا شدم
wy3w3 شاد عشق

kat4
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

معرفي اعضاي سايت Empty
پستعنوان: رد: معرفي اعضاي سايت   معرفي اعضاي سايت Emptyالأحد ديسمبر 06, 2009 1:45 pm

baby نوشته است:
Salmanmm نوشته است:
Tania نوشته است:

سلام
مرضیه ومنصوره عزیزم من هم با شما خوشگلاو تانیای زیبا موافقم بعلاوه عامرخان عصبانی

راستی ببخشید خودمو معرفی نکردم ؛ من خاطره هستم 16 ساله از مشهد reesbiu

خیلی خوشحالم که با شما عزیزان آشنا شدم
wy3w3 شاد عشق

kat4

سلام خاطره خانم، خوش آمدید
ما هم خوشحالیم که با شما آشنا شدیم. امیدواریم توی این فروم لذت ببرید u76jh98
baby
عضو تازه وارد
عضو تازه وارد
baby