Katrina Kaif (کاترینا کایف)
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Katrina Kaif (کاترینا کایف)

اولین سایت فارسی کاترینا کایف

ورودی سایتالرئيسيةوبلاگمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

مصاحبه های کاترینا

نويسندهپيام
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

تعداد پستها : 1404
Registration date : 2009-01-30

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالسبت يناير 31, 2009 5:42 am

اینجا مصاحبه های کاترینا قرار داده میشه
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://salmanmm.blogspot.com/
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: یه دختر در یک مرد بسته ی شش تایی جستجو نمیکنه   مصاحبه های کاترینا Emptyالسبت يناير 31, 2009 5:44 am

کاترینا: "یه دختر در یک مرد بسته ی شش تایی جستجو نمیکنه"

تور دبی با SRK یه موفقیت بزرگ بود. گرچه ما دوستی تو رو با کینگ خان پیش بینی میکنیم؟
من خیلی به او احترام میزارم، با اینکه خیلی خوب نمیشناسمش. اون ستاره ی بزرگی است و من خوشحال شدم که به جشن من اومد. او خیلی کم صحبت میکنه و خیلی با ادب، خجالتی و فریبنده است. چون من هیچ فیلمی رو با اون انجام ندادم، من حدس میزنم این رو بدست میارم وقتی که اون رو بشناسم؛ برخلاف آکشی کسی که من چهار فیلم باهاش انجام دادم و رابطه ی باورنکردنی داریم.

زوج شدن با آکی مساوی زوج شدن با خوش شانسی است، درسته؟
بله! ما با هم خیلی خوش شانسیم. آکشی کمار بازیگر مقابل خارق العاده ای است. اون یکی از بهترین بازیگرایی است ک ازش یاد گرفتم؛ و بهترین چیز اینه که اون خیلی متواضع و واقع بین است. با موفقیت های زیاد اون تغییر داد حتی بیشتر مثبت ها رو. من در حد شگفت انگیزی با اون راحتم.

و در مورد رابطه ی زیبایت با سلمان چی؟
من چی میتونم در مورد سلمان بگم؟ من اون رو برای همیشه میشناسم. اون یکی از بخشنده ترین انسانهایی است که من دیدم. من برای همه چیز با اون مشورت میکنم. اون یکی از این دوتاست تو رو دوست داره یا تو برای اون وجود نداری. من شخص محرمانه ای هستم که اعتقاد دارم احساسات درونیم رو از دید عموم دور نگه دارم. سلمان هرجه رو که میخواد رو نشون میده؛ اما اون قلبی از طلا داره.

و چه کسی در مردها بهترین فیزیک رو داره امروز؟
اگه بخوام مناسب بگم میتونم بگم همه ی قهرمان های ما امروز اندام خوبی دارند. همه خوب به نظر میان چون همه اونها سخت بر روی اندامشون کار میکنن. اولین نفر سلمان بود. و همیشه با دوام نگه داشته اندام خوبش رو برای مدت طولانی. آکشی هم یکی از بهترین اندام لاغر و محکم است. عامر اندام خوبی رو پرورش داده. این عالیه چون این خیلی سخته که همچین اندامی رو بسازی و نگه داریش بعد از یه سن خاصی. اما، رک و پوست کنده، چیزی که یه دختر در یک مرد جستجو میکنه بسته ی شش تایی، ظاهرش، یا اختلاف سنیش نیست- این فقط مهربانی و افسونش هست که بر زنها غلبه میکنه.
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:16 pm

کاترینا حاضره با سلمان فیلم بازی کنه اگه فیلمنامه خوب باشه

بمبئی: در روز سه شنبه کاترینا کیف این شایعه که اون تصمیم گرفته رابطه ی کاریش رو با سلمان تموم کنه رو رد کرد و گفت که تنها شرط لازم برای امضاء فیلم با اون فیلمنامه ی خوبه.
کاترینا "من هرگز نگفتم که بعد از "یووراج" دیگه با سلمان کار نمیکنم. من همیشه با فیلمنامه اقدام میکنم. من نمیدونم چطور همچین فکری رواج پیدا کرده. اگه تاریخ کارمون تموم بشه، ما ظاهر خواهیم شد در فیلم بعدی سهیل."
اون همچنین این رو که بعد از آشفتگی بین شاهرخ و سلمان در قیل و قال جشن تولد اون دیگه قسمتی از تور "تمپتیشن" شاهرخ خان نیست رد کرد.
این بازیگر که به آمریکا خواهد رفت آخر این هفته برای فیلم برداری فیلم بعدیه کبیر خان به تهیه کنندگی یاش راج فیلم گفته "اگه زمان اجازه بده، من حتما قسمتی از شوء خواهم بود."
کاترینا زوج مقابل جان آبراهام است در این فیلم بدون نام."این طولانی ترین برنامه ای خواهد بود که در هوای آزاد داشتم."
این بازیگر چشم انتظار اکران "سینگ ایز کینگ" در این هفته است. "این یه فیلم سرگرم کننده است که با آکشی نقش اصلی رو بازی میکنیم و ما خیلی سخت روی این کار کردیم."
اون میگه " آکشی صحنه های خوب فیلم نامه رو داره، سینمای تجاری و بینندگان آگاه.اون تاثیر نمیذاره روی بازیگر فرعی. در نامسته لندن یه زن مرکز فیلم بود.اما آکشی هم نیروی اصلی بود.بعلاوه ، ما با هم زوج مفرحی در انرژی رقص داریم."
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:17 pm

کاترینا کیف -"این حیله است"

زوج آکشی با کاترینا روی صحنه سلمان رو غصه دار و شبها بیخواب میکنه. این خبر گزارش شده دیروز به وسیله ی یه مینی-استورم در صنعت. بعد از همه، آکشی و کاترینا یه زوج افسانه ای ساختن [روی صحنه، البته] و این حرفه ای اونه، کاترینا نمیخواد مزیت حرفه اش [آکشی] قربانی زندگی خصوصیش [سلمان] بشه.
در فیلمبرداری فیلم کبیر خان در نیویورک با جان آبراهام، کاترینا به سختی ناراحتی اش رو از این داستان نشون داد. کاترینا به من گفت "من واکنش نشون نمیدم به این داستانها. چرا باید سلمان من رو از بازی کردن با آکشی باز دارد؟ سلمان هرگز من رو متوقف نکرده. اگه اون یه همچین کاری کرده، چرا آکشی و من شریک شدیم در یه قسمت از دس کا دم؟"
این یعنی این که اگه تهیه کننده ای به اون یه فیلم با آکشی پیشنهاد کنه، فورا اون رو قبول خواهد کرد؟ کاترینا اضافه میکنه "البته، بله! چرا نباید با آکشی کار کنم؟ اون یه ستاره ی مقابل بسیار خوبه. لطفا این داستان های احمقانه رو باور نکنید."

Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:22 pm

من ذهنم رو با بازي با سلمان عادت نمي دم

زمان زمان كاترينا كائفه ، از چند ماه پيش تا به حال اون تبديل با بازيگري حرفه اي شده كه مورد توجه بسياري قرار گرفته ان حالا در تمامي اگهي ها و كارها جا داره و مهمترين اتفاق براي اون قرار گرفتن به جاي ايش در اگهي بساير معروف ناكشارا بود شاه جواهرات . اين روزها به نظر كاترينا خيلي خوشحال به نظر مياد اون گفت:
" من خيلي خوشحالم كه با ناكشارا براي اگهي كار مي كنم اين براي زندگي شخصي و كاري من خيلي خوب بود و من اي اين بابت راضي ام"
" من واقعا چيز زيادي از جواهرات نمي دونم از دوستم در اين باره پرسيدم و اون بهم گفت من از اين چيرها استفاده زيادي نمي كنم"
در مورد اينكه جاي ايش رو گرفته چه نظري داره ؟
" انها من رو براي اين كار انتخاب كردن و من نمي تونم هيچ كمكي در اين باره بكنم "
به هر حال اون جاي بازيگري مثل ايش رو گرفته و اين خيليه :
" يه همچين چيزي نيست من به روش متفاوت مال خودم كار مي كنم ما هر كدوم استعدادهاي فردي اعطا شده به خودمون ور داريم در واقع ما هر كدوم چيزي متفاوت هستيم شبيه نيستيم"
در مورد تبليغات بيشتر" من فيلمهاي زيادي براي كار دارم و دنبال تبليغات بيشتر نيستم."
خوب كت اينجاست و دير يا زود سوال ما درباره سلمان خواهد بود
چرا شما اجتناب مي كنيد از اينكه در فيلم ها با سلمان ظاهر بشيد؟
" من هر گز تصميم نگرفتم همكاري با سلمان و قطع كنم يا اينكه با او همكاري دائم داشته باشم من دوست دارم با هر ستاره بازي كنم و اگر فيلمي بود كه نقش مناسبي داشتو با سلمان بايد همبازي مي شدم اونرو بازي مي كنم ن نمي خوام تمام ذهن رو ي بازي با سلمان باشه و اين به معني بازي نكرده با اون نيست ممكنه بازي كنم "
كاترينا در برابر مديا خيلي باهوشه و با سياست حرف ميزنه و نمي گه نمي خواد با سلمان بازي كنه و حتي نمي گه با سلمان بازي مي كنه
وقتي در مورد اختلافش با ملايكا صحبت مي كنيم اون دستش رو رو هم ميذاره وميگه "داني باد!"

ترجمه سمیرا جون از سایت: salmankhan4u.com
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:23 pm

کاترینا "من نمیتونم با ویویک کار کنم"

9 نوامبر 2008

کاترینا این روزها سر و صدای زیادی کرده. با دلیلهای خوبی. نه تنها منتظر فیلم یوراج با سلمان خان است بلکه همچنین یه فیلم با بزرگترین خان امروز بالیوود شاهرخ داره.

چگونه سلمان اجازه داده به کاترینا تا با شاهرخ کار کنه؟ کاترینا گفته "ببین، هرچی بین اون دو اتفاق افتاده. من خودم رو درگیر نکردم.هر دوی اونها اومدن بیرون و درمورد این با رسانه ها صحبت کردن. اما در آخر روز، اونها بزرگترین و چیره دست ترین ها در سینما هستند و اونها مدت بیشتری از من بودن." اون ادعا کرد که نه هیچ مشکلی بین شاهرخ و اون به خاطر اون دعوا هست، نه در رابطه اش با سلمان.

کاترینا گفته "اینجا فقط یه شخص هست که سلمان نارضایتیش رو درمورد اون خیلی واضح ساخته که اون دلیل خیلی درستی داره. من فکر میکنم که اون خیلی ناراحته با اینکه دوستاش اطراف ویویک باشن. هرکسی درمورد این میدونه چون سلمان درمورد این صحبت کرده."

کاترینا درمورد یوراج گفته "این یه نقش شگفت انگیزه که ویولن سل مینوازه. من گفته بودم که نواختن سل در فیلم مثل اینه که من میرقصیدم. من انگشتهام رو به طریقه ایی که پاهام رو برای رقص استفاده میکنم حرکت دادم و این کار کرد. صحنه ها بزرگ بیرون اومدن. در هرصورت من معلم بزرگی داشتم برای نشون دادن به من که چطور وسیله رو بنوازم."

کاترینا درمورد زوجش با سلمان گفته "زوج مقابل شدن با کسی که تو میشناسیش و کسی که به تو نزدیکه شگفت انگیزه. این فیلم یکمی برای من مخصوصه در این حس که خیلی خوب به نظر میاد.این داستان خوبی داره و این فیلمیه که من فکر میکنم برای همیشه میره به ذهنها. این یه رمانتیک کلاسیک رو ساخته. سلمان یه معادله ی مخصوص با سوباش گای داره. اونها فراز و نشیب زندگیشون رو دارن پس سلمان خواست که این فیلم خیلی مخصوص بشه."

کاترینا درمورد آکشی کمار گفته "اون یه شخص محبوبه.اون دوست بزرگ منه.اما وقتی ما روی صحنه نیستیم ، اون به سختی من رو صدا میکنه برای گفتگو. اون خیلی مشغوله. اون وقت اینکه مردم رو صدا کنه و باهاشون صحبت کنه رو نداره. هر دقیقه از زمانش اداره میشه به علت تعهدهاش."

در آخر میگه "من برای یه هیت دیگه دعا میکنم. راه یوراج زیاده تا من و سروشت فیلم در دست بیننده هاست."
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:25 pm

کاترینا کایف: من از حد عبور نکردم

24 نوامبر 2008

حالت چطوره؟
* من خیلی، خیلی ناآرامم چون این یه فیلم خیلی سرگرم کننده و کمدی نیست.

همه ی موفقیتهات کمدی بودن.
* خب، بله. بجز ریس، اما این یه فریبنده، اکشن، رقص بود که سریع قدم برداشت. یوراج یه درام است. من باید بگم که این یه فیلم خانوادگی مثل آپنه است، در زمان اون، من احساس کردم، اوه، اینجا کمدی نیست، قطعه ترانه نیست... اما مردم آپنه رو دوست داشتن، و خیلی خوب عمل کرد. هر دو از یه نوع شبیه هم هستند، بجز اینکه مسلما این پرخرج ترین فیلمی است که تا به حال انجام دادم.

چطوری سوباش ازت خواست که در این فیلم بازی کنی؟
* اون منو وقتی برای کیسنا بازیگر انتخاب میکرد صدام کرد؛ من رد کردم. وقتی من بهش گفتم که میخوام توی یوراج باشم، اون بهم گفت که این گرداگرد آنیل کاپور و سلمان خان است. من با این موافق بودم. هرکسی راه حرفه ی خودش رو داره و حالا، من فیلمهای واقعا خارق العاده ای دارم، با نقشهای قوی، و من نگران نقشم در این فیلم نیستم. من فقط میخواستم در یه فیلم به کارگردانی سوباش گای باشم. من نمیدونم که اون دوباره کارگردانی میکنه یا نه.

چی باعث شد این رو بگی؟
* چون اون بیشتر روی تولید متمرکز است. من فقط می خواستم یه فیلم به کارگردانی اون در لیست فیلمهام باشه.

تو هرگز قدردانی نشدی برای اجرات. چرا؟
* به خاطر نقشهایی که انتخاب میکنم. من نقشهای کوتاه و تجاری رو انتخاب میکنم. من این تصور غلط رو ندارم که فیلمها رو به قصد بردن جایزه ی ملی انجام بدم وقتی من ولکام رو انجام میدادم و وقتی من سینگ ایز کینگ روانجام میدادم. حالا در 2009 ، من فیلمهای برجسته انجام دادم.اینجا یه فیلم با راج کمار سانتوشی است، یه فیلم با یاش راج و یه فیلم با پراکاش جا، همه ی اینها شخصیتهای قوی هستند که ملاحظه میشن. من خیلی نا امید میشن اگه در 2009 برای هیچ نقشی کاندید نشم.

واکنشت چیه از اینکه عروسک پر زرق و برق صدات میکنن؟
*من فهمیدم اینجا نیازه که برتری بیابی از نقش های عروسک پر زرق و برق. من هنوز اونها رو انجام میدم. من عاشق اونها هستم، من جوان هستم و اگه الان نتونم اینها رو انجام بدم، من قطعا نمیتونم اونها رو وقتی که 35 ساله هستم انجام بدم. اما اینجا همچنین یه شوق در من هست که به عنوان یه بازیگر نقش های متفاوت انجام بدم.
همچنین سرگرم کننده یه معیاره برای من. اما معنی سرگرم کننده متفاوته. برای من، این یه کمدی خنده دار نیست من با پراکاش جا کار میکنم. من فکر میکردم که فیلم اون نقطه ی مقابل سرگرم کننده است. من اینطوری نیستم نه، نه،نه...اما وقتی من فیلم رو شنیدم، من فهمیدم که این یه فکر کوته فکرانه است. چون فیلمنامه ی اون خیلی لبه ی جایگاه است، و همچنین سرگرم کننده است.

هیچ کدوم از دوست دختر های سابق سلمان زیر سایه ی اون پولدار نشدن. تو تنها استثنایی، نه؟
* کلا میخوام بگم که، این رو روی کارت پستال بنویسید و برای سلمان بفرستید. تا اونم با خبر بشه.

من مطمئنم که اون خبر داره.
* نه، نه، من این طوری فکر نمی کنم. (میخنده)

ترکیبت با آکشی کمار بیشتر از ترکیبت با سلمان خان مورد صحبت قرار میگیره. توضیح بده.
*این به خاطر نوع فیلمهایی است که من با آکشی انجام دادم که فرصت بیشتری بهمون داده تا ترکیب با هم داشته باشیم. مثل شاهد و کارینا، اونها فیلمهای زیادی رو با هم انجام دادن اما اون فیلمها کار نکردن. بعد اونها جب وی میت رو داشتن، که یه فیلمنامه خوب داشت، و اونها در فیلم درخشیدند. پس من فکر میکنم اگه فیلمنامه شکست خورده باشه، ترکیب هم شکست خورده میشه. اینجا بعضی استثناء ها وجود داره که تو اینقدر کسایی رو روی صحنه با هم دوست داری حتی اگه این ترکیب سوال برانگیز باشه، تو اونها رو با هم دوست داری.

همچین زوجی توی ذهنت هست؟
* نه. میدونی، سیف علی خان به من گفت که اون دوست داره من و آکشی رو باهم روی صحنه ببینه. و گفت که این شبیه چیزی است که اون با رانی داره. اون خیلی صمیمی و خاکی است و سیف خیلی امروزی و انگلیسی؛ من فکر میکنم که این مغایرت کار کنه.

سلمان یه پسر خودخواه شناخته شده. اون با صحنه های داغت با آکشی و سیف مخالفت نکرد؟
* من هیچ صحنه ی داغی رو انجام ندادم که عبور کنه از حدی که تو میدونی. من فکر نمیکنم اخیرا چیزی انجام داده باشم. اما سلمان همیشه میگه که اگه شبکه های خبر میتونن اون صحنه رو نشون بدن، پس این خوبه.

سلمان مشکل داره با ویویک و جان، و...
* (حرفش رو قطع میکنه) و..و...ادامه بده،تو میتونی چندتای دیگه اضافه کنی (با خنده میگه)

...و حالا شاهرخ. تو الان با جان کار میکنی، و شوءهایی رو با شاهرخ داشتی. این سلمان رو نمیرنجونه؟
*من فقط یه فیلم برای یاش راج با جان تموم کردم. وقتی ما درمورد فیلم مذاکره میکردیم، من فقط نظر سلمان رو خواستم و اون گفت که من باید قطعا این فیلم رو انجام بدم. اون کبیر (خان) رو خیلی سال هست که میشناسه و کار اون رو دوست داره. اون من رو برای انجام این فیلم هول داد. این شخصیت بیش از حد خودخواه و سست از سلمان واقعی نیست. همهی ما حرفه ای هستیم و همه ی ما اینجا برای کار هستیم.

چرا تو در تولید خانگی ویر نیستی؟
* این فیلم 200 روز میخواست، این یه فیلم خیلی مردونه است، و من میخوام فیلمنامه هایی رو انجام بدم که میدونم توش ترفیع پیدا میکنم، و تجربه رو دوست دارم. و فکر میکنم میتونم این رو بگم که، وقتی سلمان روی کارگردان ویر فکر میکرد، در حقیقت من به اسم آنیل شرما اشاره کردم. من واقعا فکر میکنم سلمان و اون با هم خیلی خوب عمل میکنن. و دقت آنیل شرما وقتی که احساسی میشه درست است. چیزهای دیگه ممکنه بالا یا پایین باشن، اما خط احساسات اون خیلی درسته. و من احساس کردم که ویر به این احتیاج داره.

تو بازیگر اصلی رو دیدی؟
* البته که دیدم. و من کاملا فکر نمیکنم چیزیش شبیه من باشه. این منصفانه نیست. اون خیلی خوش شانس است که در اولین فیلمش با سلمان و آنیل کار میکنه اما اون اصلا شبیه من نیست.

مید-دی
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:25 pm

کاترینا: بدست آوردن سلمان خیلی راحته!

مرد قدرتمند بالیوود سلمان خان هیچ رازی رو از محبوبش کاترینا کایف مخفی نمیکنه و به نظر میاد اون این رازها رو پیش خودش نگه نمیداره. این زیبا نقطه ضعف عشقش رو آشکار کرد.

در یک مصاحبه با نیوز دیلی، کاترینا اغراق کرد که متقاعد کردن سلمان به دوستی چقدر راحته. اون گفت با اینکه سالو ادعا میکنه قوی و دلیره، اون خیلی ضعیفه اگه طرف مقابلش ادعای ضعف بکنه.

"سلمان خیلی محکم به نظر میاد اما بدست آوردنش خیلی راحته. هر کسی بخواد بهش نزدیک میشه و فقط ادعای بی پناهی میکنه، نقش یه شکست خوده رو بازی میکنه و میگه، ' من هیچ دوستی ندارم و هیچ کس منو دوست نداره' همین، سلمان اون شخص رو قبول میکنه."

یکی به یاد آورد که کارگردان سوباش گای گفته، "سلمان قلبی از طلا داره"

پس واقعا چی اونو پسر بد سینما ساخته است؟ حدس میزنم، این یکی دیگه از رازهای مخفیه، از کاترینا بپرسید میفهمید!
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:26 pm

کاترینا کایف: چه کسی نمیخواد دوستش داشته باشن؟

کاترینا از اینکه بیشترین جستجوی گوگل شده میگه:
"من خیلی سورپرایز شدم. واقعا انتظار این رو نداشتم. گوگل تنها چیزیه که من در اینترنت میشناسمش. من زیاد از اینترنت سر درنمیارم. چه کسی نمیخواد معروف بشه و دوستش داشته باشن؟ من فکر میکنم این خیلی خوبه چون این یعنی اینکه من یکمی بیشتر برای نسل جوان محبوبم. من فکر میکنم، مردم بین 19 تا 30 ساله بیشتر به اینترنت میرن. و این بینندگان هستند من میخوام با اونها ارتباط برقرار کنم." کاترینا در IANS گفته.

کاترینا در مورد اینکه سکسی ترین شده گفته:
"شاید در این راه من سکسی رو یه معنی ای متفاوت با معنی عموم بکنم. شاید مردمی که به من رای دادن متفاوت از من فکر میکردن...از خدا متشکرم به خاطر این! یه چیز زیبا در این دنیا اینکه اینجا عقیده های متفاوتی وجود داره. مهمترین چیز اینه که از این لحظه لذت ببریم. من درمورد اینجور چیزا لبخند میزنم. چنین اعطاهای زودگذری منو مجبور میکنه که خیلی بهتر بشم. اینها به من کمک میکنه تا قدم بعدی رو بردارم."

کاترینا در بیشترین جستجوی گوگل بالای آیشواریا رای است:
"من نمیتونم با اون مقایسه بشم...اون یه سمبله. من از این کلمه خوشم میاد...خوش مزاج. من دوست دارم خوش مزاج باشم. شاید امروز کشش بیشتری انجام بده با عامل گفتنی."

جنلیا دیسوزا هم در لیست 2008 گوگل بود:
"پس ممکنه درخواست چهره ات از طرفدارهات بیشتر نباشه. ممکنه تعادل رو مهمتر بدونید. در غیر این صورت یه درخواست فقط یه بخش از مردمه. من؟ من طرح خودم رو در راه شخص دیگری انجام نمیدم. من خودم رو طرح ریزی میکنم با راه طرح خودم که بهم اجازه میده. من خیلی خوشبختم به خاطر قبول شدنم با وجود اینکه مطابق آیین سکسی نیستم."
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:27 pm

کاترینا: «من هنوز میخوام کمدی بزرگ انجام بدم»

ممکنه اون کمدی های مفرح هیت مثل نامسته لندن، پارتنر، ولکام و سینگ ایز کینگ داشته باشه، اما کاترینا کایف گفته که: «هنوز یک شخصیت کاملا کمدی رو انجام ندادم.»

اون به IANS گفته: «من فکر میکنم هنوز یک نقش کمدی بزرگ رو بازی نکردم. من فیلمهای کمدی زیادی رو بازی کردم. اما فکر نمیکنم نقش کاملا کمدی بازی کرده باشم.»

به نظر کاترینا، شخصیتش در نامسته لندن به نوعی خنده دار بود اما کمدی واقعی نبود. اون گفته: «من هنوز واقعا یه کمدی رو بازی نکردم»

- Hindustan Times
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالأحد فبراير 01, 2009 6:28 pm

نظر کاترینا درمورد همکاریش با هم سن هاش

وقتی از کاترینا پرسیدیم درمورد اینکه بلآخره با بازیگران همسنش (جان و رانبیر) همبازی شده چه احساسی داره؟ جواب داد: «در شروع حرفه ام من با بهترین و بزرگترین ستاره ها مثل آکشی و سلمان کار کردم. بهترن دوستم آرجون پسر بونی کاپور است، ما با پسر دیوید داوان بیرون میریم، و ما همه مون با رانبیر هم دوست هستیم. من بهترینها رو در دنیا دارم. من درمورد فیلم راج کمارسانتوشی با رانبیر هیجان زده هستم؛ همون قدر که درمورد فیلم د دنا دن پریان با آکشی هستم.»

منبع مصاحبه
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالثلاثاء فبراير 03, 2009 10:05 am

کاترینا کایف: «وقتی من ازدواج کنم دنیا با خبر میشه؛ حالا همچین نقشه هایی ندارم»
2 فوریه 2009 ؛ به وسیله ی سوباش کی.جا

یک گزارش در روزنامه ی ماهاراتی بود که کاترینا ازدواج کرده. کاترینا میگه «این کاملا مذخرفه و اون روزنامه این رو تکذیب کرد. وقتی من ازدواج کنم دنیا با خبر میشه؛ حالا همچین نقشه هایی ندارم.»

اما اون تکذیب نکرد که با سلمان است. در حقیقت یکی از تاسف هاش اینه که زوج اون و سلمان روی پرده نفروخت. کاترینا امید داشت که یووراج کار کنه، بعد اون و سلمان زوج پرفروش میشدن و فیلمسازها با اون و سلمان مشتاقانه تر از اون با آکشی کمار و رانبیر کاپور قرار داد امضاء میکردن.
بهش گفتیم تو در یووراج زمان کمی بودی، کاترینا تصدیق کرد: «بله، این چیزیه که میدونم به تدریج رشد کردم. من چیز زیادی انجام ندادم. اما این خوبه»
گرچه اون به مدرسه برای بازیگری نرفته احساس نمیکنه بازیگر ناقصیه. کاترینا میگه: «من فکر میکنم مسئولیت دارم برای سفرم و چیزایی رو انجام میدم برای راهم. من با کار یاد گرفتم. من فکر میکنم دانش دوربین رو جلوی دوربین بدست آوردم. پس هیچ پشیمونی از اینکه به مدرسه ی بازیگری نرفتم ندارم؟ اگر از هر وجه حرفه ام پشیمون بودم من ناسپاسترین شخص روی سیاره ام. به سطح پذیرش نگاه کنید من در زمان خیلی کمی دریافت کردم. بعضی مردم این نوع موفقیت رو بعد از عمری کار کردن بدست نمیارن.»
کاترینا بی علاقه س در مورد اینکه خوش شانس مطرح بشه بیشتر بعد از شکست یووراج. کاترینا گفته: «من فکر میکنم این چیزهای پوچیه که مردم میگن. بازیگرهای خیلی باهوش تر و با استعدادتر از من هم فراز و نشیب داشتن. زود یا دیر منم به شکست میرسم. هیچ نشونی از نتیجه ی این نیست. من درسهام رو از تجربه ی یووراج یاد گرفتم.»

منبع مصاحبه
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

مصاحبه های کاترینا Empty
پستعنوان: رد: مصاحبه های کاترینا   مصاحبه های کاترینا Emptyالخميس فبراير 05, 2009 11:23 am

نقشه ی روز ولنتاین سلمان و کاترینا
5 فوریه 2009

حالا تو در رأی گیری های ممتاز رسانه ها هستی برابر با تندولکار و کو؟
بله! یه شبکه خبری منو برای "هندی سال" کنار اسمی مثل ساچین تندولکار و اسمهای بزرگ دیگه ای کاندید کرده. این احساس خوبیه. مهم شناخته شدن تو در نمودار محبوبیت، مخصوصا وقتی این رسانه باشه و مردم به تو رأی بدن. در یه صنعت مبنی بر رابطه ها - جایی که بهترین دوستی ها میتونه خراب بشه، کسی نمیتونه محبوب باشه و همه دوستش داشته باشن. پس، اینم خیلی مخصوصه!

دیپیکا گفته تو بالاتر از اونی. یه "آخ" اظهار کرده؟
ببین، وقتی تو سرت با کارت گرمه اینجا هیچ جایی برای رقابت نیست. اینجا جا برای همه هست چون اینجا کار با کیفیت زیاد هست. من دوست دارم 100 درصد رو به کارم اختصاص بدم. اما من یه شخص احساسی ام، پس همه ی اینا ناخوشی آوره ، شایعه های بی اساس روی سلامتیم اثر میذاره. خوشبختانه گوناگونی سینمای امروز تضمین کرده که هر کسی نوع متفاوتی از فیلمها رو داره. من فیلمهایی با بازیگرانی مثل رانبیر ، جان و البته شخص مهمم آکشی انجام میدم. پس اینجا یه حس توازن است. تا اونجا که دیپیکا دلواپسه، اگه ما وقتمون رو سر اینکه "اون چی گفت" هدر کنیم، پس ما فقط در تار گرفتار میمونیم. مشکل اینه که بیشتر بازیگران نمیتونن به عنوان دوست درک کنن. من فایده ی شک دیپیکا رو میدن. من مطمئنم این اظهار از روی خوش نیتی بوده!

احساس بین تو و آسین به نظر صمیمی نیست. یه شایعه بود که تو به چاندیگار (جایی که اون با سلمان فیلمبرداری داشته) رفتی فقط برای اینکه رفتار "دشمنی کت" رو بهش بدی؟
اوه خدای من! این واقعا داستان مسخره ایه. آسین دوستداشتنیه و من خوشحالم که سلمان با اون کار میکنه. اما برای واضح کردن، من برای یه ملاقات شخصی به چاندیگار رفته بودم و حتی سر ست آسین هم نرفتم.این بود همه ی بحث داغ بودن آتش. احساس سرد رو ول کنید.

دیگر مایه ی هلاکت بازیگران برتر اینه که شبیه هاشون میان. حالا اینجا شبیه کاترینا خیلی زیاده...
من اینو به عنوان یه تعریف میگیرم وقتی که مردم شروع میکنن به استفاده از تو به عنوان الگو برای امتیاز دادن به دیگران. پس مردم میگن «اوه، این یکی شبیه توئه ،اون اون یکی شبیه توئه». من فکر میکنم این غیر منصفانه س که هر دختری با کسایی که قبلا اینجا بودن مقایسه بشن. این مسئولیت سنگینی به اونها تحمیل میکنه، از اونها انتظار میره که بهتر از شخص دیگری باشن. به هر حال، رک و پوست کنده، من فکر نمیکنم که هیچ کدوم از دخترهایی که با من مقایسه شدن ابدا شبیه من باشن.

به نظر میرسه جنگ نادرستی بین تو و پریانکاست. بر سر بعضی اجرای برتر یه جشنواره؟
اینها همه تصورات بی اساس یه شایعه فروشه. قسمت من برای مهمانی از خیلی وقت پیش قطعی بود و همه چیز قبلا آماده بود. من میدونم که طراح شوء، مورانیس، برای گاهی حالا؛ و اونها بعضی از راستگوترین افراد این حرفه هستند. پس متأسفم، جنگی بین من و پریانکا نیست!

شایعه س که رابطه ات با سلمان پایدار جلو میره. اون یه خونه برات خریده برای روز ولنتاین؟
من باید بگم که، بر طبق رسانه ها، سلمان به نظر در حال و حوصله ی بخشندگیه. اون برای من خونه میخره، برای آسین خونه میخره... این مضحکه. به هرحال صادقانه، من فکر نمیکنم که اون خونه ای خریده باشه - برای اون یا من.

نقشه ی روز ولنتاینت چیه؟ هیچ مهمونی خاصی با سلمان هست؟
بله! سلمان و من برای روز ولنتاین نقشه ها داریم. متأسفانه، باهم نه. من یه آهنگ رو با راج کمار سانتوشی در ترکیه فیلمبرداری دارم؛ در حالی که سلمان در شمال هند برای ویر فیلمبرداری داره. مگر اینکه اون نقشه ی غافلگیر کردن من رو داشته باشه، مسلما!

منبع مصاحبه

مصاحبه های کاترینا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» بیوگرافی کاترینا
» مصاحبه ی جدید کاترینا درباره ی سلمان در NDTV
» کاترینا در درد است
» خانواده ی کاترینا