Katrina Kaif (کاترینا کایف)
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Katrina Kaif (کاترینا کایف)

اولین سایت فارسی کاترینا کایف

ورودی سایتالرئيسيةوبلاگمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

کاترینا در درد است

نويسندهپيام
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

تعداد پستها : 1404
Registration date : 2009-01-30

کاترینا در درد است Empty
پستعنوان: کاترینا در درد است   کاترینا در درد است Emptyالخميس يوليو 09, 2009 10:35 am

کاترینا در درد است

کاترینا کایف در طی فیلمبرداری یکی از آهنگهای فیلم د دنا دن پریا دارشان آسیب دید.

این برای دومین باره که کاترینا در ست این فیلم آسیب میبینه. دسامبر سال پیش پای کاترینا زخمی شده بود و الان هم پشتش آسیب دیده. کاترینا گفته: «من با ذوق داشتم میرقصیدم. این همیشه خطرناکه که تو بدون اینکه بدنت رو گرم کنی کمرت رو خم کنی. با وجود اینکه این رو میدونستم، من احمقانه کمرم رو در دست آکشی (کمار) خم کردم. و همین که این کار رو کردم احساس کردم یه چیزی جا خالی کرد. حالا من به سختی تکون میخورم. آکشی میگه د دنا دن یه فیلم پرفروش خواهد شد چون ما خونمون رو براش دادیم»

کاترینا اصرار داره که فیلمبرداری متوقف نشه و مشتاقه که هر چه زودتر برنامه ی د دنا دن جاری بشه. اون با هیجان گفته: «من میخوام به لندن برم پیش خانوادم بعد همگی با هم برای تعطیلات به ایتالیا میریم»

timesofindia.com
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://salmanmm.blogspot.com/

کاترینا در درد است
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» کاترینا در دوستانای ۲؟
» مصاحبه های کاترینا
» بیوگرافی کاترینا
» مصاحبه های کاترینا