Katrina Kaif (کاترینا کایف)
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Katrina Kaif (کاترینا کایف)

اولین سایت فارسی کاترینا کایف

ورودی سایتالرئيسيةوبلاگمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

کت پیش از اینها عضوی از خانواده هست

نويسندهپيام
Salmanmm
مدیر سایت
مدیر سایت
Salmanmm

تعداد پستها : 1404
Registration date : 2009-01-30

کت پیش از اینها عضوی از خانواده هست Empty
پستعنوان: کت پیش از اینها عضوی از خانواده هست   کت پیش از اینها عضوی از خانواده هست Emptyالجمعة يونيو 26, 2009 6:31 am

این رسمیه، سهیل خان برادر سالو تأیید کرد سلمان و کاترینا با همدیگه نامزدن. این بازیگر و تهیه کننده اخیرا در دهلی برای ترفیع فیلم آینده ش کیسنا صحبت کرد و گفت: «اونها زمان طولانی هست که با همدیگه دیده میشن و من آرزو میکنم بایکدیگر خوشبخت بمونن.»

وقتی پرسیدیم کی سالو و کت نقشه برای ازدواج دارن، سهیل به سادگی گفت: «کاترینا بیشتر از اینها عضوی از خانواده هست اما اونها شخصهای بالغی هستن برای تصمیم گرفتن اینکه کی خبر نهایی رو بگیرن.» در حالی که کاترینا امیدواره که تولدش رو به لندن پرواز کنه و با خانواده ش باشه، سهیل میگه ممکنه خانواده چیز ویژه ای براش داشته باشن: «بذارید ببینیم الان یکمی زوده اما ما مطمئنا مهمانی میگیریم و خانواده ی خوب و مطلوبی رو فراهم میاریم.»

در جواب سوال در مورد مشکلات بین سالوو و کت اون گفت: «شایعات هرگز بر رابطه ی اونا تاثیر نمیزاره» در مورد کلودیا سهیل میگه که نمیدونه شایعه های اون و سلمان از کجا شروع شدن اما تلاشش رو برای ورود به سینما ستایش میکنه. خان اضافه میکنه: «اون کارش رو در پیشه اداره میکنه و اسمها بزرگ در بالیوود رو ملاقات میکنه. اون دختر زیبایی هست، در مورد استعدادش هنوز نمیدونم اما من فکر میکنم اون باید به اندازه ی رفتن سینمای هند به جهان موفق بشه.»

hindustantimes.com
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://salmanmm.blogspot.com/

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» خانواده ی کاترینا
» کاترینا کایف همراه خانواده ش در نمایش مخصوص ویر